Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Art-Re - Jaś i drzewo fasolowe

    9 czerwca po raz kolejny gościliśmy teatr Art-Re z Krakowa, który tym razem przedstawił nam spektakl pt.: „Jaś i drzewo fasolowe”.

 

    Jaś rusza na targ sprzedać krowę. Tam spotyka zielarkę, która w zamian za Krasulę, daje mu ziarna zaczarowanej fasoli. Mama Jasia, zdenerwowana naiwnością syna, wyrzuca ziarna. Fasola zaczyna rosnąć, aż... sięga chmur. Zaciekawiony chłopiec postanawia wspiąć się na nią. Trafia do wielkiego zamku w chmurach. Tam spotyka Panią Olbrzym, która chcąc pomóc Jasiowi, w prezencie daje mu kurę znoszącą złote jajka oraz zaczarowany flet.

 

    Spektakl przybliża dzieciom atmosferę wsi. Dzięki doskonałej grze aktorów, którzy znakomicie wcielili się w swoje role, dzieci zapoznały się ze zwierzętami domowymi, rodzajami zbóż i warzyw. Przedstawienie zrealizowane było w ciepłym klimacie. Pokazało, że zdrowie, miłość i rodzina są ważniejsze, niż bogactwo. Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość czynnego uczestnictwa w przedstawieniu, co wśród najmłodszych widzów wywołało wiele emocji.

 

 

Z niecierpliwością czekamy na kolejne opowieści, tak warte przypomnienia…

 

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne