DNI PATRONA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 2014

Tradycją stał się Przedszkolny Konkurs Recytatorski „Brzechwa Dzieciom”, organizowany z okazji obchodzonych w naszej szkole Dni Patrona. Już we wrześniu, wspólnie z panią wychowawczynią i z rodzicami, każdy przedszkolak wybrał wiersz  z poezji Jana Brzechwy. 17 listopada dzieci pierwszy raz występowały przed publicznością – szanownymi rodzicami. Młodym artystom towarzyszyły ogromne przeżycia, emocje i niepowtarzalne wrażenia.

Z pośród wszystkich recytatorów jury wyłoniło trzech laureatów:

Martynka Ignacak za wiersz „Samochwała”

Hania Osojca za wiersz „Tańcowała igła z nitką”

Bartuś Zięba za wiersz „Na straganie”

Laureaci wystąpią w V Gminnym Konkursie Recytatorskim Oddziałów Przedszkolnych „Brzechwa Dzieciom”.

Wszyscy uczestnicy konkursu reprezentowali wysoki poziom i ogromne zaangażowanie w tak ważne wydarzenie.

Wszystkim serdecznie gratuluję!!!