Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Dzień Babci i Dziadka 2017

 

Dnia 24 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

 

Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze i radośnie śpiewały piosenki.

 

Następnie obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Każde z dzieci czynnie uczestniczyło w pieczeniu i dekorowaniu wielkich piernikowych serc dla swoich Babć i Dziadków, które ofiarowano w podziękowaniu za miłość. Nieocenioną pomocą w przygotowaniu pierników wykazały się mamy uczniów- panie Elżbieta Sobczyńska i Alicja Wiczkowska.

 

W przyjęciu gości pomogli też inni rodzice, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku, który stanowił okazję do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocniania więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

 

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, by zawsze byli tak dumni ze swoich wnuków jak w tym dniu.

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne