Dzień Babci i Dziadka 2017

Dnia 24 stycznia 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze i radośnie śpiewały piosenki.

Następnie obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Każde z dzieci czynnie uczestniczyło w pieczeniu i dekorowaniu wielkich piernikowych serc dla swoich Babć i Dziadków, które ofiarowano w podziękowaniu za miłość. Nieocenioną pomocą w przygotowaniu pierników wykazały się mamy uczniów- panie Elżbieta Sobczyńska i Alicja Wiczkowska.

W przyjęciu gości pomogli też inni rodzice, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku, który stanowił okazję do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocniania więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, by zawsze byli tak dumni ze swoich wnuków jak w tym dniu.