Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Dzień Chłopaka 30.09.2016

 

 

    Ostatni dzień września podpowiada, że jest to Dzień Chłopaka. W tym roku uczniowie klas IV - VI bawili na wycieczce w Poznaniu, gdzie chłopcom złożyłyśmy życzenia i dałyśmy słodkie co nieco. Jednak w poniedziałkowy poranek dziewczyny z Samorządu przygotowały miłe i zaskakujące niespodzianki. Po złożeniu wierszowanych życzeń dziewczyny z klas I-VI wybrały najmilszych kolegów, którzy reprezentowali swoje klasy. I tak z klasy I wybrano Krzysia Karmowskiego, z kl. II Krzysia Wrzeszcza, z kl. III Mateusza Wiczkowskiego, z kl. IV Mateusza Masewicza , z kl. V Filipa Wawrzyniaka, z kl.VI Kornela Janeczka, zaś wszystkie Panie reprezentował Pan Dyrektor. Panowie mieli zadanie- przyszyć guzik do szmatki. Nawleczenie nitki przez mężczyzn graniczyło z cudem, więc trzeba było im pomóc. Szycie niektórym szło jak z płatka , niezwykle precyzyjnie wywiązał się z tego zadania Dyrektor Mariusz Nosal i Filip Wawrzyniak. Aby zdobyć tytuł „Mister Szkoły” należało podać przepis na swoją ulubioną potrawę. Również w tym wypadku najlepiej spisali się dwaj „mistrzowie guzika”, Dyrektor podał przepis na kurczaka z rożna z mizerią na słodko, a Filip na naleśniki.

 

    Obaj uczestnicy zmagań otrzymali zaszczytny tytuł i dyplomy „Mister Szkoły”, a pozostali uczestnicy obdarowani zostali dyplomami uczestnictwa i gromkimi brawami.

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne