Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Dzień Dziecka 2016

 

    Dzień Dziecka to ulubione święto wszystkich dzieci. Z tej okazji 6 czerwca na naszych uczniów czekało wiele fantastycznych atrakcji.

 

    Na początku dyrektor Mariusz Nosal złożył wszystkim dzieciom ciepłe i serdeczne życzenia. Następnie, w związku ze zbliżającymi się wakacjami uczniowie usłyszeli wiele cennych rad dotyczących dbania o własne bezpieczeństwo podczas letnich wyjazdów i zabaw. O bezpiecznym wypoczynku podczas wakacji opowiadał dzieciom zaproszony do naszej szkoły pracownik Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Stargardzie, pan Krzysztof Kozłowski.

 

    Po części oficjalnej wszyscy udali się na boisko szkolne. Piękna pogoda, która towarzyszyła nam od rana, zachęcała do aktywności ruchowej na powietrzu. Każe dziecko mogło znaleźć dla siebie coś ciekawego. Było malowanie różnych części ciała, zabawy zręcznościowe, logiczne, wyścigi „na wesoło”. Jednak największą niespodzianką i frajdą okazał się dmuchany plac zabaw. Dzieci fantastycznie się na nim bawiły.

 

    Nie zabrakło również „pyszności”. Uczniowie delektowali się kiełbaskami z grilla, lodami oraz innymi przysmakami przygotowanymi przez Radę Rodziców.

 

 

Było sportowo, wesoło i smacznie.

 

Dziękujemy Wszystkim tym, którzy włączyli się do pomocy przy organizacji Dnia Dziecka.

 

Dzieciom życzymy uśmiechu od ucha do ucha każdego dnia roku.

 

 

Galeria zdjęć

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne