Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Dzień Dziecka 2016

 

    Dzień Dziecka to ulubione święto wszystkich dzieci. Z tej okazji 6 czerwca na naszych uczniów czekało wiele fantastycznych atrakcji.

 

    Na początku dyrektor Mariusz Nosal złożył wszystkim dzieciom ciepłe i serdeczne życzenia. Następnie, w związku ze zbliżającymi się wakacjami uczniowie usłyszeli wiele cennych rad dotyczących dbania o własne bezpieczeństwo podczas letnich wyjazdów i zabaw. O bezpiecznym wypoczynku podczas wakacji opowiadał dzieciom zaproszony do naszej szkoły pracownik Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Stargardzie, pan Krzysztof Kozłowski.

 

    Po części oficjalnej wszyscy udali się na boisko szkolne. Piękna pogoda, która towarzyszyła nam od rana, zachęcała do aktywności ruchowej na powietrzu. Każe dziecko mogło znaleźć dla siebie coś ciekawego. Było malowanie różnych części ciała, zabawy zręcznościowe, logiczne, wyścigi „na wesoło”. Jednak największą niespodzianką i frajdą okazał się dmuchany plac zabaw. Dzieci fantastycznie się na nim bawiły.

 

    Nie zabrakło również „pyszności”. Uczniowie delektowali się kiełbaskami z grilla, lodami oraz innymi przysmakami przygotowanymi przez Radę Rodziców.

 

 

Było sportowo, wesoło i smacznie.

 

Dziękujemy Wszystkim tym, którzy włączyli się do pomocy przy organizacji Dnia Dziecka.

 

Dzieciom życzymy uśmiechu od ucha do ucha każdego dnia roku.

 

 

Galeria zdjęć

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne