Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Dzień Dziecka 2017

 

    Dzień Dziecka to jeden z najważniejszych dni w roku dla każdego dziecka. Również w naszej szkole nie zapomnieliśmy o tym jakże ważnym święcie i wspólnie z Radą Rodziców zadbaliśmy o liczne atrakcje i niespodzianki. 

 

    Piękna pogoda, która towarzyszyła nam od rana, zachęcała do aktywności ruchowej na powietrzu. O fajną zabawę zadbali DJ Eren oraz DJ Rosik, animatorzy ze Szczecina. Był tor przeszkód, strzelanie z łuku czy też przeciąganie liny. Swoje umiejętności zaprezentowali również uczniowie z grupy tanecznej „Respect”. 

 

    Nie zabrakło różnorakich „pyszności”. Uczniowie delektowali się kiełbaskami z grilla, lodami, słodyczami oraz innymi przysmakami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Nie zabrakło zdrowej żywności, czyli owoców oraz świeżo wyciskanego soku z buraków, jabłek i marchewki.

 

    Było sportowo, wesoło i smacznie.

 

    Dziękujemy Wszystkim tym, którzy włączyli się do pomocy przy organizacji Dnia Dziecka, a głównie sponsorom: Sołectwu Kunowo, firmie Fert-Dach, Pani Marii Gołębiowskiej, Gminie Kobylanka oraz Radzie Rodziców.

 

 

Dzieciom życzymy uśmiechu od ucha do ucha każdego dnia roku.

 

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne