Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Dzień Dziecka 2017

 

    Dzień Dziecka to jeden z najważniejszych dni w roku dla każdego dziecka. Również w naszej szkole nie zapomnieliśmy o tym jakże ważnym święcie i wspólnie z Radą Rodziców zadbaliśmy o liczne atrakcje i niespodzianki. 

 

    Piękna pogoda, która towarzyszyła nam od rana, zachęcała do aktywności ruchowej na powietrzu. O fajną zabawę zadbali DJ Eren oraz DJ Rosik, animatorzy ze Szczecina. Był tor przeszkód, strzelanie z łuku czy też przeciąganie liny. Swoje umiejętności zaprezentowali również uczniowie z grupy tanecznej „Respect”. 

 

    Nie zabrakło różnorakich „pyszności”. Uczniowie delektowali się kiełbaskami z grilla, lodami, słodyczami oraz innymi przysmakami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Nie zabrakło zdrowej żywności, czyli owoców oraz świeżo wyciskanego soku z buraków, jabłek i marchewki.

 

    Było sportowo, wesoło i smacznie.

 

    Dziękujemy Wszystkim tym, którzy włączyli się do pomocy przy organizacji Dnia Dziecka, a głównie sponsorom: Sołectwu Kunowo, firmie Fert-Dach, Pani Marii Gołębiowskiej, Gminie Kobylanka oraz Radzie Rodziców.

 

 

Dzieciom życzymy uśmiechu od ucha do ucha każdego dnia roku.

 

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne