Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Dzień Nauczyciela 2014

 

    Dnia 17 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Samorząd Uczniowski oraz klasa V przygotowali z tej okazji program satyryczny pt.: „Nauczycielem być…”. Uczniowie w sposób niezwykle humorystyczny przedstawili parodię lekcji, która prowadzona była przez ucznia, który śnił o tym, że przez jeden dzień jest nauczycielem. Uczniowie doskonale wczuli się w rolę bardzo niesfornych uczniów, którzy z nauką niewiele mieli wspólnego. Wykazali się przy tym dużym talentem aktorskim, wprowadzając publiczność w bardzo dobry humor. Tego dnia nie zabrakło także specjalnych życzeń dedykowanych naszym nauczycielom, a Hubert Kubicki – uczeń klasy VI – wykonał parodię piosenki Krzysztofa Krawczyka „Mój Nauczycielu”. Na zakończenie uroczystości zaprezentowali się uczniowie z koła flażoletów, którzy przepięknie wykonali trzy porywające utwory, w tym „Sto lat” odśpiewane przez uczniów całej szkoły.

 

 

 

 

  

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne