Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

EUREKA 10.12.2014

EUREKA - wystawa interaktywnych doświadczeń w Szczecinie

 

 

    10 grudnia uczniowie klas I – III, w ramach prezentu mikołajkowego przygotowanego przez Radę Rodziców, mieli przyjemność zwiedzać wystawę nauki EUREKA w Szczecinie. Wystawa ta, to bardzo dobra forma edukacji. Jej celem jest zwrócenie uwagi na zjawiska, których nie zauważa się, mimo że towarzyszą w życiu codziennym. Wystawa przedstawia je tak, że proste prawa fizyki wyglądają, jak ze świata magii. Dzięki tej „magii” nasi uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali wyjaśnień animatora wystawy, angażowali się w doświadczenia, próbowali wyjaśniać na swój własny sposób niektóre zjawiska fizyczne oraz zadawali wiele pytań. Zazwyczaj na wystawach niczego się nie dotyka. Tutaj było inaczej. Wszyscy uczniowie, którzy włączali się aktywnie w doświadczenia, mieli dużo radości i wynieśli z wystawy wiele wrażeń. Wystawa była niezwykle pouczająca i interesująca. Dzieci wyszły z niej bogatsze o wiedzę, która im się przyda w dalszej edukacji i życiu codziennym.

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne