Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

EUREKA 10.12.2014

EUREKA - wystawa interaktywnych doświadczeń w Szczecinie

 

 

    10 grudnia uczniowie klas I – III, w ramach prezentu mikołajkowego przygotowanego przez Radę Rodziców, mieli przyjemność zwiedzać wystawę nauki EUREKA w Szczecinie. Wystawa ta, to bardzo dobra forma edukacji. Jej celem jest zwrócenie uwagi na zjawiska, których nie zauważa się, mimo że towarzyszą w życiu codziennym. Wystawa przedstawia je tak, że proste prawa fizyki wyglądają, jak ze świata magii. Dzięki tej „magii” nasi uczniowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali wyjaśnień animatora wystawy, angażowali się w doświadczenia, próbowali wyjaśniać na swój własny sposób niektóre zjawiska fizyczne oraz zadawali wiele pytań. Zazwyczaj na wystawach niczego się nie dotyka. Tutaj było inaczej. Wszyscy uczniowie, którzy włączali się aktywnie w doświadczenia, mieli dużo radości i wynieśli z wystawy wiele wrażeń. Wystawa była niezwykle pouczająca i interesująca. Dzieci wyszły z niej bogatsze o wiedzę, która im się przyda w dalszej edukacji i życiu codziennym.

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne