III edycja powiatowego konkursu plastycznego pn. „Przemocy w rodzinie mówię STOP” - 27.10.2016

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Stargardzie zaprosiło uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu stargardzkiego do udziału w III edycji powiatowego konkursu plastycznego pn. „Przemocy w rodzinie mówię STOP”.

Celem konkursu była profilaktyka przeciwdziałania przemocy w rodzinie, podniesienie świadomości społecznej na temat zjawiska przemocy w rodzinie oraz promowanie wartości rodzinnych. Konkurs trwał od dnia 27 października 2016 r. do dnia 25 listopada 2016 r.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział we wspomnianym konkursie. Do PCPR w Stargardzie przekazaliśmy 12 prac. Komisja wyróżniła pracę wykonaną przez Amelię Samsel

Amelii serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.