Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Jasełka 2014

    Jak co roku, w ostatnim dniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia, nasi uczniowie pod opieką Pani Joli Grzegorczyk i Grażyny Siwiec przedstawili historię narodzin Jezusa pod tytułem „On jest Królem”.

    Na spotkanie Wigilijne przybyli zaproszeni goście: Ksiądz Proboszcz Parafii Kobylanka Wiesław Jaworski; radni: Pani Sylwia Więcek, Panowie Andrzej Adamczyk, Zygmunt Gołembowski i Mariusz Ilnicki; przewodnicząca rady rodziców Pani Barbara Buczkowska oraz liczni rodzice.

    W pięknie udekorowanej sali nasi mali aktorzy oczarowali wszystkich swoją grą i zachwycającym śpiewem.
Przedstawienie, ukazujące sceny z życia Jezusa, przeplatane było pastorałkami. Na koniec przedstawienia Jasełkowego wszyscy zaśpiewali kolędę „Bóg się rodzi”.

    Po Jasełkach uczniowie klasy II, III i IV przygotowani przez Panią Aurelię Michalską wystąpili z koncertem kolęd grając na flażoletach i wprowadzając wszystkich w cudowną atmosferę świąt. Mali artyści zachwycili obecnych swoją grą.

    Po koncercie kolęd Pan dyrektor Mariusz Nosal złożył zebranym życzenia, a następnie ksiądz Proboszcz Wiesław Jaworski przeczytał fragment Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa i zaprosił do wspólnego dzielenia się opłatkiem.

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne