Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl
 • Strona główna >
 • Nowości >
 • JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE W BARZKOWICACH 2016 >

JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE W BARZKOWICACH 2016

 

    Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w piątek 09.09.2016 r. w biegach przełajowych w Barzkowicach. W zawodach startowało kilkanaście szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu stargardzkiego.
    Biegi odbywały się na dystansie 800 m. Nasza reprezentacja liczyła 7 zawodników (z klas: III, IV i V), którzy startowali w kategorii dziewcząt i chłopców. W zależności od zajętego miejsca zawodnicy otrzymywali punkty. Zebraliśmy 91, tym samym ustanowiliśmy nowy rekord szkoły. Indywidualnie najlepiej z naszej ekipy zaprezentowali się uczniowie klasy V: Filip Wawrzyniak, który zajął III miejsce oraz Oliwier Skalski, który zajął VI miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wysoką pozycję wywalczyła również uczennica klasy IV Anna Wiczkowska zajmując VIII miejsce. Na słowa uznania zasługują także pozostali nasi uczniowie Mateusz Wiczkowski, Oliwia Owczarek, Nelly Czajka – Rożek, Samuel Samsel, którzy robili wszystko, co tylko mogli aby zdobyć jak najwyższą lokatę dla siebie i jak największą ilość punktów dla drużyny. Wszystkim więc należą się ogromne brawa za sportową postawę oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.
    Uczniowie oprócz rywalizacji sportowej mogli obejrzeć atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy targów rolnych. Pogoda dopisała i zawody przebiegały w miłej, przyjaznej atmosferze.

 

  

 

 

 

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne