JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE W BARZKOWICACH 2016

Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w piątek 09.09.2016 r. w biegach przełajowych w Barzkowicach. W zawodach startowało kilkanaście szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu stargardzkiego.
    Biegi odbywały się na dystansie 800 m. Nasza reprezentacja liczyła 7 zawodników (z klas: III, IV i V), którzy startowali w kategorii dziewcząt i chłopców. W zależności od zajętego miejsca zawodnicy otrzymywali punkty. Zebraliśmy 91, tym samym ustanowiliśmy nowy rekord szkoły. Indywidualnie najlepiej z naszej ekipy zaprezentowali się uczniowie klasy V: Filip Wawrzyniak, który zajął III miejsce oraz Oliwier Skalski, który zajął VI miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wysoką pozycję wywalczyła również uczennica klasy IV Anna Wiczkowska zajmując VIII miejsce. Na słowa uznania zasługują także pozostali nasi uczniowie Mateusz Wiczkowski, Oliwia Owczarek, Nelly Czajka – Rożek, Samuel Samsel, którzy robili wszystko, co tylko mogli aby zdobyć jak najwyższą lokatę dla siebie i jak największą ilość punktów dla drużyny. Wszystkim więc należą się ogromne brawa za sportową postawę oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.
    Uczniowie oprócz rywalizacji sportowej mogli obejrzeć atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy targów rolnych. Pogoda dopisała i zawody przebiegały w miłej, przyjaznej atmosferze.