Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Konkurs Matematyczny PANGEA 2017

    3 marca w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Pangea”. Konkurs przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech. W roku 2016 łączna ilość uczniów biorących udział w konkursie wyniosła 120.635. W ostatniej edycji w Polsce wzięło udział ponad 10.000 uczniów z 4.000 szkół.


 
    Celem konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. To sposób na poszerzanie horyzontów i rozbudzanie motywacji. Udział w nim pozwala uczniom czerpać radość z odkrywania tajników matematyki.

 
    Nasi uczniowie po raz drugi wystartowali w tym konkursie i podobnie jak w roku ubiegłym odnieśli wielki sukces. W kategorii klas V Amelia Samsel, Paulina Szymańska, Paweł Maj oraz Samuel Samsel uzyskali maksymalną ilość punktów tj. 30 i zostali zaproszeni na etap finałowy, który odbędzie się 10 kwietnia we Wrocławiu. Niewiele zabrakło Dominikowi Ilnickiemu (klasa VI), który uzyskał 26,5 punktu. Nelly Czajka-Rożek oraz Martyna Wolna, uczennice klasy V, również spisały się wyśmienicie, choć tym razem jeszcze trochę im zabrakło do pełni szczęścia.

 
    To kolejny wielki sukces matematyczny uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że równie dobrze pójdzie naszym podopiecznym we Wrocławiu.
 
 
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

 
 
 
"Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki"
Roger Bacon
 
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne