Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Konkurs Matematyczny PANGEA 2017

    3 marca w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Pangea”. Konkurs przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech. W roku 2016 łączna ilość uczniów biorących udział w konkursie wyniosła 120.635. W ostatniej edycji w Polsce wzięło udział ponad 10.000 uczniów z 4.000 szkół.


 
    Celem konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia. To sposób na poszerzanie horyzontów i rozbudzanie motywacji. Udział w nim pozwala uczniom czerpać radość z odkrywania tajników matematyki.

 
    Nasi uczniowie po raz drugi wystartowali w tym konkursie i podobnie jak w roku ubiegłym odnieśli wielki sukces. W kategorii klas V Amelia Samsel, Paulina Szymańska, Paweł Maj oraz Samuel Samsel uzyskali maksymalną ilość punktów tj. 30 i zostali zaproszeni na etap finałowy, który odbędzie się 10 kwietnia we Wrocławiu. Niewiele zabrakło Dominikowi Ilnickiemu (klasa VI), który uzyskał 26,5 punktu. Nelly Czajka-Rożek oraz Martyna Wolna, uczennice klasy V, również spisały się wyśmienicie, choć tym razem jeszcze trochę im zabrakło do pełni szczęścia.

 
    To kolejny wielki sukces matematyczny uczniów naszej szkoły. Mamy nadzieję, że równie dobrze pójdzie naszym podopiecznym we Wrocławiu.
 
 
Gratulujemy i trzymamy kciuki.

 
 
 
"Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki"
Roger Bacon
 
 
 
  
 
 
  
 
 
  
 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne