6. Kalendarz 2014/2015

„Moja Mleczna Kraina”

w ramach XXIV Barzkowickich Targów Rolnych -

Agro Pomerania 2011r.

W dniu 14.07.2011r. w ZODR w Barzkowicach odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Moja Mleczna Kraina”.

W związku z ogromnym zainteresowanie konkursem (1277 nadesłanych prac plastycznych w tym nagrodzonych 25 prac) komisja oceniła prace w trzech kategoriach wiekowych i przyznała wyróżnienia.

Nasi uczniowie należący do koła plastycznego wzięli udział w konkursie i znowu mamy sukces. W kategorii prac plastycznych klas V i VI „Moja Mleczna Kraina” II miejsce zajęła Monika Migała z klasy V. Monika odebrała nagrody rzeczowe w czasie trwania targów rolnych 11 września 2011r. Konkursowi patronowało Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zasługiwały na wyróżnienie, niemniej jednak przy tak wielkiej popularności konkursu dostrzeżenie pracy naszej uczennicy jest wielkim sukcesem. Na to osiągnięcie złożyła się nie tylko inwencja twórcza Moniki, ale praca całej grupy naszych małych twórców, którzy podczas wykonywania dzieł dzielą się pomysłami, radami, a czasem trafną krytyką.