Konkurs plastyczny "W trosce o nasze bezpieczeństwo" - 29.04.2016 r.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w powiatowych eliminacjach XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

Wszystkie prace zasługiwały na uwagę - każda wymagała od jej autora wysiłku i pomysłowości. Dlatego wszystkim uczestnikom należą się gratulacje. Nagrody i dyplomy wręczył laureatom starosta powiatu stargardzkiego i komendant straży pożarnych w Stargardzie 29 kwietnia 2016 r.

Wśród laureatów tegorocznej edycji  konkursu znalazły się:
Nelly Czajka – Rożek, która zajęła I miejsce w kategorii klas IV – VI, natomiast Lena Czajka – Rożek otrzymała wyróżnienie w kategorii klas młodszych.

Prace laureatów przesłane zostaną do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie i wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich konkursu.