"Myślę, liczę, tworzę" - Konkurs matematyczny 18.02.2016 r.

18 lutego w Szkole Podstawowej nr 7 w Stargardzie odbył się XII Konkurs Matematyczny dla klas V „Myślę, liczę, tworzę”. W konkursie brali udział uczniowie z 12 szkół Powiatu Stargardzkiego. Naszą szkołę reprezentowali Dominik Ilnicki z klasy V oraz dwóch uczniów klasy IV – Paweł Maj oraz Samuel Samsel. Mimo, że nasza drużyna była najmłodsza, zajęliśmy świetne III miejsce. Konkurs był dwuetapowy. Najpierw uczniowie indywidualnie rozwiązywali zadania zamknięte i otwarte, których zakres wiedzy i umiejętności obejmował treści programowe klasy V. Po krótkiej przerwie, tym razem już drużynowo, rozwiązywali między innymi sudoku, krzyżówki matematyczne, układali figury tangramowe, układanki logiczne.

Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!