Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Straż Pożarna 2016

W listopadzie, jak co roku uczniowie naszej szkoły zaczęli przygotowywać prace do ogólnopolskiego konkursu plastycznego, ogłoszonego przez Komendę Główną Straży Pożarnych. Pierwsze eliminacje odbyły się na szczeblu szkolnym. Najlepsze prace powędrowały na szczebel gminny, gdzie wybory najlepszych dzieł zostały przeprowadzone przez Jednostkę OSP Niedźwiedź przy współudziale Sołectwa Niedźwiedź. Ocenie podlegały prace uczniów ze szkół Gminy Kobylanka oraz prace dorosłych.

W grupie I laureatką została uczennica z grupy przedszkolnej naszej szkoły - Lena Czajka - Rożek. Mamy również zdobywcę I miejsca w III grupie, a jest nim Dominik Ilnicki. W tej samej grupie, drugie miejsce należy do Nelly Czajki-Rożek.
Prace naszych artystów stają się z każdym rokiem coraz bardziej dojrzałe i nad wyraz ciekawe, widać bijącą z nich pasję tworzenia.

Jak zwykle życzymy małym twórcom wielkiego zapału podczas tworzenia

Z artystycznym pozdrowieniem "pędzle w dłoń"

Małgorzata Budzyńska