Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
  1. O szkole
  2. Grono pedagogiczne
  3. Historia
  4. Patron szkoły
  5. Przyjaciele szkoły
  6. Kalendarz 2016/2017
  7. Kalendarium
  8. Programy realizowane w szkole
  9. Dokumenty szkolne
  10. Procedury
  11. Psycholog
  12. Logopeda
  13. Biblioteka
  14. Sport
  15. Osiągnięcia/Sukcesy
  16. Zajęcia pozalekcyjne
  17. BIP
  18. Galeria
  19. Dla uczniów
  20. Plan lekcji
  21. Podręczniki
  22. Samorząd Uczniowski
  23. Skrzynka zaufania
  24. Gazetka szkolna
  25. Pisać każdy może...
  26. Ciekawe strony
  27. Dla rodziców
  28. Komunikaty
  29. Rada Rodziców
  30. Dowozy
  31. Linki
  32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Osiągnięcia/Sukcesy

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się

z osiągnięciami i sukcesami naszych uczniów

w roku szkolnym 2016/2017

 

06.06.2017 r. - XIV Finał Konkursu Biblijnego, Kunowo

Amelia Samsel (kl. V) - 1. miejsce

SP Kunowo - 2. miejsce

 

05.06.2017 r. - Gminny Konkurs Ortograficzny, Kunowo

Amelia Samsel (kl. V) - 1. miejsce

Samuel Samsel (kl. V) - 3. miejsce

 

01.06.2017 r. - Cała Polska Biega 2017, Reptowo

Gabriela Kubicka (kl. I) - 1. miejsce

Alan Kwieciński (kl. I) - 2. miejsce

Mateusz Wiczkowski (kl. III) - 1. miejsce

Anna Wiczkowska (kl. IV) - 1. miejsce

Dominik Kopaczewski (kl. IV) - 3. miejsce

Dawid Kobielski (kl. IV) - 1. miejsce

Filip Wawrzyniak (kl. V) - 2. miejsce

 

28.05.2017 r. - Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży, Szczecin

Oliwer Mysielski (kl. "0") - 1. miejsce kata indywidualne chłopców do 7 lat

Oliwer Mysielski  (kl. "0") - 2. miejsce TOR chłopcy do 7 lat

Oskar Formella (kl. III) - 2. miejsce kata indywidualne chłopców 9 lat

 

24.05.2017 r. - IV Gminny Konkurs Matematyczny PLUSIK, Kunowo

Martyna Ignacak (kl. II) - 1. miejsce

Zuzanna Śledź (kl. II) - 2. miejsce

Kamil Ilnicki (kl. III) - 2. miejsce

SP Kunowo - 1. miejsce

 

20.05.2017 r. - Grand Prix Randori Cup, Sopot

Korneliusz Janeczek (kl. VI) - 1. miejsce kata indywidualne młodzicy 12-13 lat

 

18.05.2017 r. - Gminny Konkurs Mitologiczny, Kobylanka

Amelia Samsel (kl. V) - 1. miejsce

Samuel Samsel (kl. V) - 2. miejsce

 

29.04.2017 r. - Puchar Polski Karate WKF, Lębork

Korneliusz Janeczek (kl. VI) - 1. miejsce kata drużynowe

 

27.04.2017 r. - VII Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie, Kunowo

Samuel Samsel (kl. V) - 1. miejsce

Kamil Ilnicki (kl. III) - 2. miejsce

SP Kunowo - 1. miejsce

 

25.04.2017 r. - Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Woda źródłem życia”, Stargard

SP Kunowo (Paweł Maj, Dominik Ilnicki) (kl. V-VI) - 3. miejsce

 

22.04.2017 r. - Otwarte Mistrzostwa Gryfina, Gryfino

Dominik Ilnicki (kl. VI) - 3. miejsce (100 m klasyczny), 3. miejsce (100 m grzbietowy)

 

04.2017 r. - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PANDA - matematyka

Samuel Samsel (kl. V) - wyróżnienie

 

29.03.2017 r. - IV Konkurs Matematyczny "MATIKON", Stargard

Samuel Samsel (kl. V) - 2. miejsce

SP Kunowo - 3. miejsce

 

25.03.2017 r. - Ogólnopolski Turniej Karate WKF XII ARAWAZA CUP, Pyrzyce

Korneliusz Janeczek (kl. VI) - 1. miejsce kata drużynowe

Hanna Krzemińska (kl. II) - 2. miejsce kata indywidualne

Oskar Formella (kl. III) - 1. miejsce kata indywidualne

Jolanta Janeczek (kl. I) - 1. miejsce kata indywidualne

 

21.03.2017 r. - Turniej Karate XII ARAWAZA CUP, Pyrzyce

Korneliusz Janeczek (kl. VI) - 1. miejsce kata drużynowe

 

18.03.2017 r. - Ogólnopolski Turniej Karate Olimpijskiego Copernicus Cup, Toruń

Oskar Formella (kl. III) - 3. miejsce kata indyw. 8 lat

Filip Sobczyński (kl. III) - 2. miejsce kata indyw. 10 lat, 1. miejsce kata indyw. 9 lat

Korneliusz Janeczek (kl. VI) - 1. miejsce kata indyw. 12-13 lat

 

17.03.2017 r. - X Powiatowy Konkurs Matematyczny „Dużo myślenia to dużo zabawy”, Stargard

Samuel Samsel (kl. V) - 4. miejsce

SP Kunowo - 3. miejsce

 

16.03.2017 r. - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Martyna Ignacak (kl. II) - wyróżnienie

Samuel Samsel (kl. V) - wynik bardzo dobry

Paweł Maj (kl. V) - wyróżnienie

Amelia Samsel (kl. V) - wyróżnienie

Dominik Ilnicki (kl. VI) - wyróżnienie

 

11.03.2017 r. - II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Żołnierze Wyklęci”, Kobylanka

Nelly Czajka-Rożek (kl. V) - 1. miejsce

Paweł Maj (kl. V) - 2. miejsce

Kacper Gryckiewicz (kl. V) - 3. miejsce

 

04-05.03.2017 r. - XVI Central Europe Open Karate WKF - Grand Prix Pomorza i Kujaw, Bydgoszcz

Filip Sobczyński (kl. III) - 3. miejsce kata 10 lat, 3. miejsce kata drużynowe

Oskar Formella (kl. III) - 2. miejsce kata 9 lat

 

25.02.2017 r. - Międzynarodowe zawody w karate "Berlin Open", Niemcy

Korneliusz Janeczek (kl. VI) - 1. miejsce kata

 

03.02.2017 r. - XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Myślę, liczę, tworzę”, Stargard

Samuel Samsel (kl. V) - 1. miejsce

SP Kunowo - 3. miejsce

 

16.12.2016 r. - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”, Niedźwiedź

Lena Czajka-Rożek (kl. "0") - 2. miejsce (grupa przedszkolna)

Małgorzata Kuciej (kl. IV) - 1. miejsce (klasy IV-VI)

Amelia Bieńko (kl. V) - 2. miejsce (klasy IV-VI)

Paweł Maj (kl. V) - 3. miejsce (klasy IV-VI)

Amelia Samsel (kl. V) - wyróżnienie

Samuel Samsel (kl. V) - wyróżnienie 

 

12.11.2016 r. - Międzynarodowe Zawody Karate, Lębork

Filip Sobczyński (kl. III) - 1. miejsce (kata indywidualne 8-9 lat), 2. miejsce (kata drużynowe 10 lat) 

Korneliusz Janeczek (kl. VI) - 5. miejsce (kata indywidualne 12-13 lat) 

 

05.11.2016 r. - Grand Prix MKS Neptun Edycja 2016/2017 – Runda Jesienna

Dominik Forycki-Pelikan (kl. IV) - 1. miejsce (50 m dowolny)

 

27.10.2016 r. - III edycja powiatowego konkursu plastycznego pn. „Przemocy w rodzinie mówię STOP”, Stargard

Amelia Samsel (kl. V) - wyróżnienie  

 

24.10.2016 r. - I Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta, Reptowo

chłopcy - 2. miejsce

 

01.10.2016 r. - Puchar Mistrzów w karate, Hochst (Niemcy)

Filip Sobczyński (kl. III) - 2. miejsce

Korneliusz Janeczek (kl. VI) - 3. miejsce

 

09.09.2016 r. - Jesienne Biegi Przełajowe, Barzkowice

Filip Wawrzyniak (kl. V) - 3. miejsce

Oliwier Skalski (kl. V) - 6. miejsce

Anna Wiczkowska (kl. IV) - 8. miejsce

 

 


 

Rok szkolny 2014/2015

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Rok szkolny 2011/2012

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

  • oglądam TV
  • gram na komputerze
  • spotykam się ze znajomymi
  • odwiedzam rodzinę
  • uprawiam sport
  • idę do kina
  • inne