Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Pasowanie 10.10.2014

 

    Pasowanie na ucznia to bardzo uroczysty moment, w którym pierwszoklasista staje się pełnoprawnym członkiem społeczności szkolnej. Ten wyjątkowy dzień w naszej szkole miał miejsce 10 października 2014 roku.

 

    Po zdaniu „egzaminu” z wiedzy na temat ojczyzny, szkoły, bezpieczeństwa i kulturalnego zachowania, przyszedł moment przeprowadzenia ceremonii ślubowania. Uczniowie z podniesioną do góry prawą ręką ślubowali: …być dobrym Polakiem, kochać swoją Ojczyznę, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, uczyć się i zachowywać tak, by sprawiać radość rodzicom i nauczycielom…

 

– Ślubowanie, to jest takie zobowiązanie, że w szkole każdego dnia będziecie grzeczni, pracowici, że będziecie dbać o dobre imię szkoły. Życzę wam przez cały okres pobytu w naszej szkole samych sukcesów – mówił do uczniów podczas uroczystości dyrektor szkoły Mariusz Nosal.

 

    Całą uroczystość poprowadzili uczniowie klasy IV. Wśród zaproszonych gości znaleźli się dyrektor szkoły, wójt gminy Kobylanka, sołtysi sołectw: Kunowo, Morzyczyn - Zieleniewo, Koszewo, rodzice oraz wychowawcy wraz ze swoimi klasami.

 

Po części oficjalnej rodzice i dzieci spotkali się w klasie na słodkim poczęstunku.

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne