Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl
 • Strona główna >
 • Nowości >
 • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie 06.05.2015 >

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie 06.05.2015

Piłkarze Klubu Sportowego „Błękitni” w Kunowie

 

    W środę 6 maja w Szkole Podstawowej w Kunowie odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie. W konkursie udział wzięło 20 uczniów ze szkół gminy Kobylanka oraz ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Stargardzie Szczecińskim.

 

    Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu składającego się z 45 pytań zamkniętych. Każdy uczeń musiał wykazać się szczegółową wiedzą z zakresu wielu dyscyplin sportowych. Wśród pytań testowych nie brakowało również tych, które dotyczyły Klubu Piłkarskiego „Błękitni” Stargard.

 

    Najwięcej punktów zdobył uczeń Szkoły Podstawowej w Kobylance Edgar Rudziński, który uzyskał 43 punkty na 45 możliwych. Drugie miejsce przypadło Wojciechowi Łuckiewiczowi ze Szkoły Podstawowej w Kunowie, a trzecie miejsce zajął uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 Jan Liśkiewicz.

 

Punktacja zespołowa:

 

I miejsce – SP nr 7
II miejsce – SP Kunowo
III miejsce – SP Kobylanka
IV miejsce – ZSP Reptowo

 

    Po konkursie zawodnicy i pozostali uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność spotkać się z piłkarzami Klubu Sportowego „Błękitni”: Robertem Gajdą, Wojciechem Fadeckim, Łukaszem Kosakiewiczem, Bartoszem Poczobutem i Piotrem Wojtasiakiem. Piłkarze wraz z dyrektorem szkoły Mariuszem Nosalem i sponsorami: Pawłem Księdzem – Prezesem Zarządu ZZO i Przemysławem Łysoniem – Członkiem Zarządu Dyrektorem ds. ekonomicznych PEC wręczyli zwycięzcom i pozostałym uczestnikom konkursu nagrody i medale.

 

    Po wręczeniu nagród uczestnikom konkursu, każdy uczeń mógł zadawać pytania zaproszonym gościom. Największą atrakcją była możliwość otrzymania autografu od gwiazd stargardzkiego futbolu. Nasi uczniowie podsuwali do podpisu piłki, koszulki, plakaty i foldery z wizerunkami piłkarzy. Wielu robiło sobie pamiątkowe zdjęcia z półfinalistami Pucharu Polski w piłce nożnej.

 

    Po uroczystości goście rozegrali krótki mecz z uczniami. Dzień 6 maja na długo utkwi w pamięci wszystkich obecnych na spotkaniu miłośników piłki nożnej.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
organizatorzy
Monika Błaszczeć oraz Małgorzata Budzyńska

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne