Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl
 • Strona główna >
 • Nowości >
 • Przedstawienie "MNIAM MNIAM" - 13.10.2015 r. >

Przedstawienie "MNIAM MNIAM" - 13.10.2015 r.

    13 października 2015 r. w progi naszej szkoły zawitali sympatyczni i niezwykle zabawni artyści z toruńskiej Grupy T. Przedstawili nam oni spektakl profilaktyczny pt. „Mniam, mniam”, który poruszał niezwykle istotną kwestię, jaką jest uzależnienie od niezdrowej żywności typu fast food.

 

    Pewnego dnia główni bohaterowie: Wanda i Kazik w szkolnym sklepiku wypełnionym niezdrową żywnością, odnaleźli tajemniczą księgę, która miała moc wyczarowywania niebiańsko zdrowych, dobrych i kolorowych potraw. Wanda, nie znając jednak zasad zdrowego odżywiania wpada w tarapaty. Zamienia się w to, co najbardziej lubi jeść – w parówkę. W pokonaniu tego problemu pomaga jej Kazik, potem doktor Klepka, w końcu konieczna okazuje się być pomoc pani Magdy Seler, która uczy ją zasad zdrowego odżywiania. Wanda uczy się przyrządzać zdrowe posiłki i wraca do swej własnej postaci.

 

    Aktorzy w sposób niezwykle humorystyczny przedstawili ważny problem, jakim jest uzależnienie od niezdrowego jedzenia. Wielokrotnie podkreślali, że „jesteś tym co jesz” przypominając tym samym o zdrowym odżywianiu i o zdrowym stylu życia.

 

 

  

 

 

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne