Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Samuel 39 w Polsce!!! - Pangea 2016

    29 kwietnia w Warszawie odbył się etap finałowy Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Pangea”. W I etapie, w kategorii klas IV, nasz uczeń Samuel Samsel uzyskał maksymalną ilość punktów tj. 60 i został zaproszony na etap finałowy, który odbył się w stolicy naszego kraju.

 

    Każdy z uczestników miał za zadanie rozwiązać test składający się z 30 pytań. Zadania miały formę testu jednokrotnego wyboru. Na każde pytanie było 5 odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. W przypadku udzielenia błędnej odpowiedzi, odejmowane były punkty.

 

    Samuel spisał się świetnie, zajął 39 miejsce w Polsce!!! Po raz kolejny wykazał się wielkimi umiejętnościami rozwiązywania zadań wymagających logicznego myślenia oraz zastosowania wiedzy matematycznej wykraczającej poza podstawę programową klasy czwartej. 

 

 

    Wielkie gratulacje dla Samuela!!!

 

 

Jak powiedział Galileusz – „Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat”, jeśli więc chcemy zrozumieć otaczający nasz świat, warto najpierw spróbować zrozumieć matematykę.

 

 

 

 


Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne