Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Samuel 39 w Polsce!!! - Pangea 2016

    29 kwietnia w Warszawie odbył się etap finałowy Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Pangea”. W I etapie, w kategorii klas IV, nasz uczeń Samuel Samsel uzyskał maksymalną ilość punktów tj. 60 i został zaproszony na etap finałowy, który odbył się w stolicy naszego kraju.

 

    Każdy z uczestników miał za zadanie rozwiązać test składający się z 30 pytań. Zadania miały formę testu jednokrotnego wyboru. Na każde pytanie było 5 odpowiedzi, z których tylko jedna była prawidłowa. W przypadku udzielenia błędnej odpowiedzi, odejmowane były punkty.

 

    Samuel spisał się świetnie, zajął 39 miejsce w Polsce!!! Po raz kolejny wykazał się wielkimi umiejętnościami rozwiązywania zadań wymagających logicznego myślenia oraz zastosowania wiedzy matematycznej wykraczającej poza podstawę programową klasy czwartej. 

 

 

    Wielkie gratulacje dla Samuela!!!

 

 

Jak powiedział Galileusz – „Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat”, jeśli więc chcemy zrozumieć otaczający nasz świat, warto najpierw spróbować zrozumieć matematykę.

 

 

 

 


Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne