Spotkanie z p. Agnieszką Skrzypulec - 07.11.2016

Agnieszka Skrzypulec

jedna z najbardziej znanych
sportowych osobowości w naszym regionie

Dnia 7 listopada 2016 r. w auli naszej szkoły zgromadzili się uczniowie, którzy z zainteresowaniem oczekiwali spotkania z prawdziwym mistrzem sportu. Odwiedziła nas Pani Agnieszka Skrzypulec – reprezentantka Polski w żeglarstwie w klasie 470, uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2012 r. (Londyn) oraz 2016 r. (Rio de Janeiro). Reprezentuje klub SEJK Pogoń Szczecin. Spotkanie było okazją do poznania trudnej drogi do osiągania sukcesu w sporcie. Pani Agnieszka przybliżyła nam tajniki tej niezwykle ciekawej dyscypliny sportu, opowiadała o zaletach i wadach bycia znanym sportowcem. Mogliśmy zobaczyć medale i pamiątki z dalekich podróży naszego gościa. Spotkanie upamiętnione zostało wspólnymi zdjęciami z naszą gwiazdą oraz autografami.

W imieniu całej społeczności szkolnej jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Skrzypulec za przyjęcie zaproszenia.

Opracowała:
Monika Błaszczeć