Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Spotkanie z teatrem

    Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klasy drugiej uczestniczyły w spektaklu teatralnym pt. „BAŚNIE Z CZTERECH STRON ŚWIATA” wystawionym przez Teatr ARTENES z Wrocławia.

 

    Spektakl oparty został na czterech baśniach, z których każda reprezentuje inny kraj bądź krąg kulturowy, znany z baśniowych tradycji. „O rybaku i złotej rybce”, w wersji opisanej przez Aleksandra Puszkina, reprezentuje baśnie rosyjskie, „ Jaś i magiczna fasola” – baśnie angielskie, „ Mała syrenka” – baśnie duńskie i „ Cudowna lampa Aladyna” – baśnie arabskie. Baśnie dobrane zostały w taki sposób, aby oprócz reprezentacji kulturowej przedstawić dzieciom również morały, będące odpowiedzią na konkretne problemy, przed którymi staje Aladyn. Dotyczą one: optymizmu i wiary we własne możliwości (Jaś), zachłanności (żona rybaka) oraz poświęcenia i nadziei (syrenka). Całość łączyły melodyjne piosenki, związane tematycznie z fabułą.

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne