Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Spotkanie z teatrem

    Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klasy drugiej uczestniczyły w spektaklu teatralnym pt. „BAŚNIE Z CZTERECH STRON ŚWIATA” wystawionym przez Teatr ARTENES z Wrocławia.

 

    Spektakl oparty został na czterech baśniach, z których każda reprezentuje inny kraj bądź krąg kulturowy, znany z baśniowych tradycji. „O rybaku i złotej rybce”, w wersji opisanej przez Aleksandra Puszkina, reprezentuje baśnie rosyjskie, „ Jaś i magiczna fasola” – baśnie angielskie, „ Mała syrenka” – baśnie duńskie i „ Cudowna lampa Aladyna” – baśnie arabskie. Baśnie dobrane zostały w taki sposób, aby oprócz reprezentacji kulturowej przedstawić dzieciom również morały, będące odpowiedzią na konkretne problemy, przed którymi staje Aladyn. Dotyczą one: optymizmu i wiary we własne możliwości (Jaś), zachłanności (żona rybaka) oraz poświęcenia i nadziei (syrenka). Całość łączyły melodyjne piosenki, związane tematycznie z fabułą.

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne