Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Światowy Dzień Zdrowia 2016

    Światowy Dzień Zdrowia jest obchodzony każdego roku w kwietniu, jako wydarzenie mające na celu upamiętnienie powstania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i zwrócenie w tym dniu szczególnej uwagi na najbardziej palące problemy światowego zdrowia. W tym roku hasło przewodnie to „Pokonaj cukrzycę”. W naszej szkole 8 kwietnia obchodziliśmy również Światowy Dzień Zdrowia. Honorowym gościem była pani Bogusia, pielęgniarka środowiska szkolnego oraz uczniowie ze szkół: z Reptowa i Kobylanki wraz z opiekunami panią Magdą Jońcą i panem Jackiem Kulwińskim. Uczennica klasy VI Aleksandra Bubula na ten dzień przygotowała prezentację na temat „Co warto wiedzieć o cukrzycy?”, natomiast jej koledzy z klasy V Mateusz Rembas „Zamiast przy komputerze to lepiej na spacerze” i Dominik Ilnicki „Jedz zdrowo i kolorowo”. Uczniowie z klasy I przedstawili inscenizację wiersza J. Brzechwy „Na straganie”, uczniowie klasy II recytowali wiersz Tuwima pt.: „Warzywa”. Dzieci przebrały się za warzywa i owoce. Najpiękniejsze stroje zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Największym zainteresowaniem cieszyła się degustacja pysznych i zdrowych potraw wykonanych przez uczniów naszej szkoły oraz przedstawicieli kl. V z Reptowa i Kobylanki. Można było spróbować pełnych witamin kolorowych pożywnych i rozmaitych surówek, warzywnych szaszłyków i owocowych koreczków. Impreza pozostanie długo w naszej pamięci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne