Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

WITAJ SZKOŁO!

Po dwumiesięcznym wypoczynku, po wielu dniach wypełnionych radością, nadszedł dzień, w którym witamy szkołę i nowy rok szkolny. Dla wielu z nas to moment szczególny: nowa klasa, nowi koledzy i koleżanki oraz okazja do zawarcia nowych znajomości. To szansa na zdobycie wielu umiejętności i doświadczeń.

W tym uroczystym dniu pan dyrektor Mariusz Nosal życzył uczniom sukcesów w nauce, rodzicom zadowolenia ze swoich pociech, a nauczycielom wytrwałości i sukcesów w pracy zawodowej.

Pani Małgorzata Budzyńska w pięknych słowach przypomniała nam z jakim innym ważnym i niestety smutnym wydarzeniem łączy się data 1 września sprzed 77 lat.

Następnie rozeszliśmy się do klas na pierwsze w tym roku spotkania z wychowawcami.

Oby dziesięć miesięcy wytężonej pracy przyniosło owocne rezultaty!