VI Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie - 27.04.2016 r.

W środę 27 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 odbył się w Szkole Podstawowej w Kunowie VI Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie. Organizatorami konkursu był Dyrektor Szkoły Pan Mariusz Nosal, pani Monika Błaszczeć i pani Małgorzata Budzyńska.

W konkursie udział wzięło 15 uczniów ze szkół gminy: Kobylanka, Reptowo i Kunowo. Uczniowie mieli za zadanie w ciągu 45 minut rozwiązać test, który składał się z 50 pytań dotyczących dziedziny sportu, nie brakowało podchwytliwych pytań, w których uczeń musiał wykazać się szczegółową wiedzą z zakresu niektórych dyscyplin sportowych.

Najwyższą ilość punktów (39) zdobyli dwaj uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kunowie tj. Kamil Ilnicki, uczeń klasy II oraz Samuel Samsel, uczeń klasy IV. Po zaciętej dogrywce nie nastąpiło rozstrzygnięcie wyniku, w końcu przyznano dwa pierwsze miejsca obu uczniom.

Wyniki drużynowe:

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Kunowie
II miejsce - Zespół Szkół Publicznych w Reptowie
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Kobylance

Dyrektor placówki za pierwsze trzy miejsca wręczył statuetki, dyplomy i medale. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom,

ze sportowym pozdrowieniem organizatorzy!