Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

VI Turniej Orlika w Reptowie

 

    10 września 2015 roku na kompleksie boisk Orlik w Reptowie odbyły się trzy turnieje w piłce nożnej dziewcząt i chłopców o Puchar Premiera R.P. Pierwszy raz w historii rozgrywania turniejów zwycięskimi drużynami zostały trzy inne szkoły: i tak po kolei w kategorii chłopców młodszych wygrała drużyna z SP Kunowo, w kategorii chłopców starszych wygrali chłopcy z ZSP Reptowo I, natomiast w kategorii dziewcząt starszych zwyciężyły dziewczyny z SP Kobylanka. Wszystkie trzy drużyny będą reprezentowały naszą Gminę Kobylanka w kolejnych etapach rozgrywek.

 

    W turnieju udział wzięło ponad setka uczniów z Gminy Kobylanka, turniej reprezentowały następujące drużyny: Zespół Szkół Publicznych Reptowo, Szkoła Podstawowa Kunowo, Szkoła Podstawowa Kobylanka. W turnieju udział wzięła również zaproszona jak co roku szkoła z Zespołu Szkół im. Juliana Tuwima Stargard Szczeciński w kategorii chłopców starszych. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych Reptowo p. Mariusz Dubojski. Wszystkie mecze odbywały się w swoich kategoriach wiekowych systemem każda drużyna z każdą.

 

    Za organizację turniejów odpowiedzialny był Trener – Animator Boiska Orlik w Reptowie Ryszard Jarzyna.

 

 

Kategoria chłopcy młodsi roczniki 2004 – 2005:
W kategorii chłopcy młodsi odbył się mini turniej piłki nożnej, udział wzięły 3 drużyny. Najlepszą drużyną okazała się drużyna SP Kunowo przed SP Kobylanka oraz trzecie miejsce ZSP Reptowo. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Hubert Nowak z SP Kobylanka, królem strzelców został Filip Wawrzyniak SP Kunowo zdobywca 4 goli, zaś najlepszym bramkarzem Mateusz Borkowski z ZSP Reptowo.

 

Skład drużyny zwycięskiej:
I miejsce - SP Kunowo: Filip Wawrzyniak, Kacper Gryckiewicz, Paweł Maj, Oliwier Skalski, Urbanowicz Daniel, Hubert Różański, Danial Tuchorski, Korneliusz Janeczek, Dominik Ilnicki, Stanisław Czyż, Samuel Samsel.
Opiekun drużyny: p. Monika Błaszsczeć.

 

Kategoria chłopcy starsi roczniki 2002 – 2003
W kategorii chłopcy starsi odbył się turniej piłki nożnej, udział wzięło 5 drużyn. Najlepszą drużyną okazała się ekipa gospodarzy turnieju z ZSP Reptowo I. II miejsce przypadło SP Kunowo, kolejne miejsca zajmowali SP Kobylanka oraz ZSP Reptowo II i ZSS Stargard Szczec.

 

    Wszystkie szkoły biorące udział w V Turnieju Orlika otrzymały pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe piłki nożne, każdy z uczestników i uczestniczek turnieju otrzymał medal, dyplom oraz specjalnie dedykowaną na ten turniej opaskę odblaskową. Wszyscy wyróżnieni otrzymali specjalne nagrody w postaci statuetek.


    Jak każdy turniej również i nasz turniej w Reptowie oprócz pomocy głównie ze strony Urzędu Gminy Kobylanka nie odbyłby się bez pomocy tak zwanych sponsorów.


    W imieniu organizatora turnieju chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju przede wszystkim Wójtowi UG Kobylanka   p. Mirosławowi Przysiwkowi, p. Przemysławowi Grucy z ramienia Urzędu Gminy Kobylanka, Spółdzielni Socjalnej Kuchnia Miedwie za pyszności w postaci pączków i wody do picia. Podziękowania należą się również klubowi sportowemu "Wicher" Reptowo, który jak co roku podczas takich turniejów jak i innych turniejów piłki nożnej zawsze funduje uczestnikom turnieju nagrody rzeczowe, tym razem były to małe sportowe plecaki.

    Organizator turnieju Ryszard Jarzyna chciałby również serdecznie podziękować opiekunom drużyn p. Monice Błaszczeć, p. Katarzynie Kasprzyk p. Jackowi Kulwińskiemu, p. Piotrowi Barełkowskiemu.

 

Sponsorzy turnieju:
Urząd Gminy Kobylanka, Wójt Gminy Kobylanka p. Mirosław Przysiwek
Klub Sportowy „Wicher” Reptowo
Organizator turnieju Ryszard Jarzyna
Wszystkim drużynom życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek!!!


Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne