VII Gminny Turniej Wiedzy Sportowej 27.04.2017

W czwartek 27 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 odbył się w Szkole Podstawowej w Kunowie VII Gminny Konkurs Wiedzy o Sporcie. Organizatorami konkursu był Dyrektor szkoły Pan Mariusz Nosal, p. Monika Błaszczeć i p. Iwona Przybylska.

W konkursie udział wzięło 15 uczniów ze szkół naszej gminy: z Kobylanki, z Reptowa i z Kunowa.

Uczniowie mieli za zadanie w ciągu 45 min rozwiązać test, który składał się z 57 pytań dotyczących dziedziny sportu, nie brakowało podchwytliwych pytań, w których uczeń musiał wykazać się szczegółową wiedzą z zakresu niektórych dyscyplin sportowych.

Najwyższą ilość punktów zdobyli dwaj uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kunowie, tj. Samuel Samsel uczeń klasy V – 44 pkt, Kamil Ilnicki uczeń klasy III – 43 pkt.

Wyniki drużynowe:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Kunowie

II miejsce Zespół Szkół Publicznych w Reptowie

III miejsce Szkoła Podstawowa w Kobylance

Dyrektorzy szkół z Reptowa i Kunowa za pierwsze trzy miejsca wręczyli statuetki, dyplomy i medale. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za aktywny udział oraz wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Ze sportowym pozdrowieniem – organizatorzy:)