VIII Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej -15.12.2016

W dniu 15 grudnia o godzinie 9.30 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kunowie odbył się „VIII Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej”, którego współorganizatorem był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylance oraz „Klub sportowy Znicz Niedźwiedź”. Do rozgrywek przystąpiły 5-cio osobowe reprezentacje klas I – III oraz klas IV – VI z trzech szkół gminy Kobylanka. Przed rozpoczęciem turnieju, drużyny zostały rozlosowane. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor szkoły Mariusz Nosal.

Cały turniej wygrała drużyna z Kunowa.

Nagrody indywidualne otrzymali:

• Najlepszy strzelec – Mateusz Wiczkowski – 14 bramek
  • Najlepszy zawodnik – Filip Wawrzyniak

A oto skład zespołu, który wygrał turniej:

Kategoria chłopców młodszych:

1. Mateusz Wiczkowski – kapitan
  2. Dominik Forycki-Pelikan – bramkarz
  3. Kamil Ilnicki
  4. Adrian Pietruczuk
  5. Nikodem Adamczyk
  6. Oliwier Decyk
  7. Dominik Kopaczewski

Kategoria chłopców starszych:

1. Filip Wawrzyniak – kapitan
  2. Korneliusz Janeczek – bramkarz
  3. Hubert Różański
  4. Oliwier Skalski
  5. Samuel Samsel
  6. Paweł Maj

Nagrodami w turnieju były: puchary za I, II i III miejsce, statuetki dla najlepszego zawodnika, dla najlepszego strzelca i statuetka dla najlepszego bramkarza, dla wszystkich uczestników pamiątkowe medale oraz słodki poczęstunek. Każda z drużyn otrzymała piłkę do gry od „Klubu Sportowego Znicz Niedźwiedź”.

Wszystkie uczestniczące szkoły zostały obdarowane słodyczami, które wręczył obecny na imprezie Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynką.

Zawody odbyły się w miłej i sympatycznej atmosferze. Każda z drużyn zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Za stworzenie tak pięknego widowiska pragnę podziękować przede wszystkim piłkarzom, „Klubowi Sportowemu Znicz Niedźwiedź”, sędziom: Zbigniewowi Tarnawskiemu, Piotrowi Jaroszyńskiemu, Waldemarowi Młynarczykowi; nauczycielom wychowania fizycznego: Marzannie Flegel, Jackowi Kulwińskiemu; Filipowi, uczniowi klasy V SP Kobylanka za muzyczna rozgrzewkę dla piłkarzy; kibicom oraz wszystkim tym, którzy się do tego przyczynili.

Ze sportowym pozdrowieniem
organizatorzy turnieju