Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl
 • Strona główna >
 • Nowości >
 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017 >

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

 

    Dla całej społeczności uczniowskiej dzień 22 września 2016 roku był dniem wielkich emocji. Wybieraliśmy nowe „dowództwo” do samorządu uczniowskiego. Przygotowania do wyborów trwały już od początku września. Został ogłoszony swoisty casting w którym mógł wziąć udział każdy chętny uczeń szkoły.
    Na ścianach i drzwiach korytarza pojawiły się plakaty promujące kandydatów do samorządu. Na plakatach widniały wizerunki uczniów, którzy chcieli zająć najwyższe stanowisko, tj. przewodniczącego samorządu. Uczniowie z uwagą czytali z jakimi to obietnicami występują ich koledzy. Najbardziej przedsiębiorczy zachęcali do głosowania na siebie częstując słodkościami.
    Nadszedł wreszcie upragniony dzień i na „deskach” teatrzyku w tzw. „zerówce” zaczęli prezentować się najbardziej wytrwali. Niektóre prezentacje były rzeczywiście bardzo konkretne i przemyślane, do tego stopnia, że z wielką uwagą słuchali mówców wszyscy zebrani.
    Po zakończeniu castingu zebrani otrzymali karty do głosowania z nazwiskami kandydatów. Każdy mógł oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kolegę.
    W rezultacie najwięcej głosów uzyskała Nelly Czajka- Rożek, która tym samym zajmie stanowisko przewodniczącej samorządu. Następne miejsce zajął Samuel Samsel, który obejmie fotel zastępcy przewodniczącej. Do samorządu dostali się też: Amelia Samsel, Dominik Ilnicki, Paulina Szymańska, Julia Wrzeszcz, Magdalena Kubicka, Natalia Góralska.

 

 

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne