Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl
 • Strona główna >
 • Nowości >
 • Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017 >

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

 

    Dla całej społeczności uczniowskiej dzień 22 września 2016 roku był dniem wielkich emocji. Wybieraliśmy nowe „dowództwo” do samorządu uczniowskiego. Przygotowania do wyborów trwały już od początku września. Został ogłoszony swoisty casting w którym mógł wziąć udział każdy chętny uczeń szkoły.
    Na ścianach i drzwiach korytarza pojawiły się plakaty promujące kandydatów do samorządu. Na plakatach widniały wizerunki uczniów, którzy chcieli zająć najwyższe stanowisko, tj. przewodniczącego samorządu. Uczniowie z uwagą czytali z jakimi to obietnicami występują ich koledzy. Najbardziej przedsiębiorczy zachęcali do głosowania na siebie częstując słodkościami.
    Nadszedł wreszcie upragniony dzień i na „deskach” teatrzyku w tzw. „zerówce” zaczęli prezentować się najbardziej wytrwali. Niektóre prezentacje były rzeczywiście bardzo konkretne i przemyślane, do tego stopnia, że z wielką uwagą słuchali mówców wszyscy zebrani.
    Po zakończeniu castingu zebrani otrzymali karty do głosowania z nazwiskami kandydatów. Każdy mógł oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kolegę.
    W rezultacie najwięcej głosów uzyskała Nelly Czajka- Rożek, która tym samym zajmie stanowisko przewodniczącej samorządu. Następne miejsce zajął Samuel Samsel, który obejmie fotel zastępcy przewodniczącej. Do samorządu dostali się też: Amelia Samsel, Dominik Ilnicki, Paulina Szymańska, Julia Wrzeszcz, Magdalena Kubicka, Natalia Góralska.

 

 

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne