Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Wycieczka do Jarosławca 12-14.06.2017

    W dniach 12,13,14 czerwca 2017 r. 45 uczniów naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Jarosławca, malowniczej nadmorskiej miejscowości. Czas na wycieczce spędziliśmy bardzo aktywnie. Nasza "Piracka Przygoda" odbywała się na terenie Aquaparku Panorama Morska, w centrum Jarosławca, bardzo blisko morza. Codziennie mogliśmy korzystać do woli z atrakcji Aquaparku, wieczorem odbywały się zabawy z animatorami oraz spotkania przy muzyce. Pogoda była słoneczna, ale bardzo wietrzna więc nie mogliśmy długo przebywać na plaży. Wspaniała atmosfera, super wygodne pokoje i przepyszne jedzenie sprawiły, że przyjechaliśmy wypoczęci i zadowoleni.

 

 

 

A oto relacja Oskara, uczestnika wycieczki:


Byłem na trzy dniowej wycieczce szkolnej nad morzem w Jarosławcu. Mieszkaliśmy w hotelu z Aquaparkiem „Panorama Morska”. Jechaliśmy tam autobusem około 4 godzin z postojami. 

Gdy dotarliśmy na miejsce, ustalaliśmy przydział miejsc w pokojach. Ja zostałem zakwaterowany z Dawidem i Dominikiem – moimi kolegami. Pokoje były wyposażone w duże łóżka i telewizor, a w łazience był prysznic i toaleta. 

Gdy się rozpakowaliśmy, poszliśmy na obiad, gdzie był szwedzki stół. Potem mieliśmy zaplanowaną kąpiel w basenach. W aquaparku były 2 zjeżdżalnie i rwąca rzeka oraz dwa baseny i mała zjeżdżalnia na zewnątrz. Nawet było fajnie. 

Później była kolacja, znowu szwedzki stół. Gdy zjedliśmy, poszliśmy na spacer. Potem udaliśmy się do pokojów i poszliśmy spać. W drugim dniu byliśmy nad morzem, a także przez kilka godzin kąpaliśmy się w basenach, a wieczorem była dyskoteka i ognisko. 

 

W ostatnim dniu pobytu, było podobnie jak w poprzednich dniach tylko, że kolację zjedliśmy w inny sposób. Dostaliśmy suchy prowiant na drogę, bo wracaliśmy do domu. Wyjechaliśmy o godzinie 17:00 w domu byłem o 21:00. Wycieczka była przyjemna i ciekawa.

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne