Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

WYCIECZKA DO MUZEUM 23.03.2017 r.

 

 

 

    W czwartek 23 marca 2017 r. trzy klasy z naszej szkoły (III, IV i VI) wybrały się na wycieczkę do Szczecina, aby zwiedzić Muzeum Narodowe na Wałach Chrobrego.

 

    Wyruszyliśmy autobusem spod szkoły o 8.30. W Szczecinie najpierw wybraliśmy się na spacer po Wałach Chrobrego, z których rozciąga się piękny widok na nabrzeże Odry. 

 

    W muzeum obejrzeliśmy różne ekspozycje, np. malarstwo i płaskorzeźby średniowieczne, rekonstrukcje łodzi słowiańskich i modele statków z różnych okresów. Na piętrze była wystawa pt. „Antyczne korzenie Europy”. Tu zaprezentowano kopie rzeźb i naczyń starożytnych.

 

 

 

    Największe wrażenie zrobił na nas dział afrykański. Obejrzeliśmy wioskę oraz rzeźby, maski i kukiełki z Afryki. Ta wystawa miała tajemniczy, a nawet magiczny klimat.

 

 

  

 

  

 

 

    Zwiedzanie, które trwało ponad godzinę, było dość wyczerpujące. Aby odpocząć i coś zjeść, pojechaliśmy do KFC. Tam każdy indywidualnie zamawiał dla siebie posiłek. 

 

    Przed powrotem, ponieważ zostało trochę czasu, zajrzeliśmy jeszcze do pobliskiej galerii handlowej. W końcu zostaliśmy odwiezieni – jedni do domów, inni do szkoły.

 

    Wycieczka nam się podobała, bo dowiedzieliśmy się czegoś nowego, ale też przyjemnie spędziliśmy czas.

 

 

Uczniowie klasy IV

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne