Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

WYCIECZKA DO MUZEUM 23.03.2017 r.

 

 

 

    W czwartek 23 marca 2017 r. trzy klasy z naszej szkoły (III, IV i VI) wybrały się na wycieczkę do Szczecina, aby zwiedzić Muzeum Narodowe na Wałach Chrobrego.

 

    Wyruszyliśmy autobusem spod szkoły o 8.30. W Szczecinie najpierw wybraliśmy się na spacer po Wałach Chrobrego, z których rozciąga się piękny widok na nabrzeże Odry. 

 

    W muzeum obejrzeliśmy różne ekspozycje, np. malarstwo i płaskorzeźby średniowieczne, rekonstrukcje łodzi słowiańskich i modele statków z różnych okresów. Na piętrze była wystawa pt. „Antyczne korzenie Europy”. Tu zaprezentowano kopie rzeźb i naczyń starożytnych.

 

 

 

    Największe wrażenie zrobił na nas dział afrykański. Obejrzeliśmy wioskę oraz rzeźby, maski i kukiełki z Afryki. Ta wystawa miała tajemniczy, a nawet magiczny klimat.

 

 

  

 

  

 

 

    Zwiedzanie, które trwało ponad godzinę, było dość wyczerpujące. Aby odpocząć i coś zjeść, pojechaliśmy do KFC. Tam każdy indywidualnie zamawiał dla siebie posiłek. 

 

    Przed powrotem, ponieważ zostało trochę czasu, zajrzeliśmy jeszcze do pobliskiej galerii handlowej. W końcu zostaliśmy odwiezieni – jedni do domów, inni do szkoły.

 

    Wycieczka nam się podobała, bo dowiedzieliśmy się czegoś nowego, ale też przyjemnie spędziliśmy czas.

 

 

Uczniowie klasy IV

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne