Wycieczka do Świnoujścia 15.09.2015 r.

Nasza klasa była we wtorek 15.09.2015 r. na wycieczce w Świnoujściu. Wyruszyliśmy ze Stargardu pociągiem o godz. 9.00. Do Świnoujścia jeszcze płynęliśmy promem.

Najpierw weszliśmy na wieżę widokową, obejrzeliśmy miasto i okolicę. Następnie zwiedziliśmy muszlę koncertową, a potem „dom do góry nogami”, w którym trudno utrzymać równowagę.

Nad morze poszliśmy po obiedzie. Spacerowaliśmy brzegiem morza i karmiliśmy mewy. Zbieraliśmy muszelki i widzieliśmy meduzy. Przed odjazdem kupowaliśmy pamiątki. W czasie dość długiej podróży pociągiem jedni spali, a inni rozmawiali i wygłupiali się.

Wróciliśmy do domu po 21.00. Wycieczka była przyjemna i ciekawa. Można było odpocząć i oderwać się od szkoły.

Uczniowie kl. IV