Wyjście na kręgle 12.03.2015 r.

12.03.2015 klasa V udała się na wycieczkę do kręgielni w Stargardzie. Uczciliśmy w ten sposób Dzień Kobiet. Jedna z uczennic, Wiktoria Maj podzieliła się z nami swoimi wspomnieniami:

"12.03.2015 r. razem z moją klasą byliśmy na kręglach. Rano poszłam do szkoły i miałam trzy lekcje. Po nich poszliśmy na przystanek autobusowy. Gdy jechaliśmy do Stargardu nudziliśmy się. Po przyjeździe kupiliśmy bilety powrotne. Potem poszliśmy do kręgielni. Kiedy weszliśmy do Ronda (bo tak nazywa się ten budynek) my, dziewczyny z Panią pojechałyśmy windą, a chłopcy weszli po schodach. Jak już byliśmy wszyscy przed drzwiami od kręgielni, otworzył nam Pan i wreszcie mogliśmy zacząć grać. Na kręgle poświęciliśmy godzinę, a pół godziny na bilard. Potem zamówiliśmy sobie pizze i mogliśmy ją w spokoju zjeść. Po posiłku udaliśmy się na przystanek autobusowy, którym mieliśmy wrócić do Kunowa. Ten dzień był naprawdę świetny i dobrze się bawiłam."