Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl
 • Strona główna >
 • Nowości >
 • ZAGRAJ ZE MNĄ W BEZPIECZEŃSTWO 09.01.2015 r. >

ZAGRAJ ZE MNĄ W BEZPIECZEŃSTWO 09.01.2015 r.

 

    9 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej wzięły udział w wielkoformatowej grze planszowej sprawdzającej znajomość zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym.

 

    Gracze pokonywali kolejne etapy gry, sami stając się jej elementami, dynamicznie poruszającymi się po planszy i rozwiązującymi kolejne profilaktyczne zagadki. Zasady gry były proste, rzut ponadwymiarową kostką powodował przesuwanie się po planszy pionków (dzieci przebranych w kolorowe stroje) oraz odkrywanie znajdujących się na poszczególnych polach zadań (zagadek lub czynności do wykonania). Interaktywne uczestnictwo w tej zabawie sprzyjało zainteresowaniu dzieci treściami profilaktycznymi. Poruszane zagadnienia dotyczyły bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szkole, nad wodą, bezpiecznych zachowań w kontaktach z osobami obcymi, jak również sposobem informowania służb ratunkowych poprzez telefon alarmowy.

 

    Projekt został zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Z dziećmi bawili się policjanci - asp. sztab. Elżbieta Adamus i st. asp. Marcin Kaczmarek.

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne