Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl
 • Strona główna >
 • Nowości >
 • ZAGRAJ ZE MNĄ W BEZPIECZEŃSTWO 09.01.2015 r. >

ZAGRAJ ZE MNĄ W BEZPIECZEŃSTWO 09.01.2015 r.

 

    9 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej wzięły udział w wielkoformatowej grze planszowej sprawdzającej znajomość zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym.

 

    Gracze pokonywali kolejne etapy gry, sami stając się jej elementami, dynamicznie poruszającymi się po planszy i rozwiązującymi kolejne profilaktyczne zagadki. Zasady gry były proste, rzut ponadwymiarową kostką powodował przesuwanie się po planszy pionków (dzieci przebranych w kolorowe stroje) oraz odkrywanie znajdujących się na poszczególnych polach zadań (zagadek lub czynności do wykonania). Interaktywne uczestnictwo w tej zabawie sprzyjało zainteresowaniu dzieci treściami profilaktycznymi. Poruszane zagadnienia dotyczyły bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szkole, nad wodą, bezpiecznych zachowań w kontaktach z osobami obcymi, jak również sposobem informowania służb ratunkowych poprzez telefon alarmowy.

 

    Projekt został zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Z dziećmi bawili się policjanci - asp. sztab. Elżbieta Adamus i st. asp. Marcin Kaczmarek.

 

 

Galeria zdjęć

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne