Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Pedagog
 12. Psycholog
 13. Logopeda
 14. Biblioteka
 15. Sport
 16. Osiągnięcia/Sukcesy
 17. Zajęcia pozalekcyjne
 18. BIP
 19. Galeria
 20. Dla uczniów
 21. Plan lekcji
 22. Podręczniki
 23. Samorząd Uczniowski
 24. Skrzynka zaufania
 25. Gazetka szkolna
 26. Pisać każdy może...
 27. Ciekawe strony
 28. Dla rodziców
 29. Komunikaty
 30. Rada Rodziców
 31. Dowozy
 32. Linki
 33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Zajęcia na basenie 2015/2016

    Od dnia 18 września 2015 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach na basenie, które odbywają się raz w tygodniu w piątek w Stargardzie. Dzieci dowożone są gminnym autobusem i znajdują się wtedy pod opieką dwóch nauczycieli i chętnych do pomocy opiekunów.

 

    Na pierwszych zajęciach uczniowie zostali poinformowani przez ratowników o obowiązujących zasadach zachowania się na basenie, zasadach bezpieczeństwa i higieny.

 

    Zasadniczo zajęcia odbywają się na płytkiej części basenu i polegają na wspólnych grach i zabawach w wodzie. Niektóre dzieci zachęcane przez ratowników, próbują swoich umiejętności również na głębszej części basenu.

 

    Zajęcia z pływania przynoszą uczniom wiele korzyści. Dzieci z radością biorą udział w zajęciach i chętnie zdobywają nowe umiejętności poprzez zabawę. Systematyczne ćwiczenia i zabawy w wodzie spowodowały też podniesienie ogólnej sprawności fizycznej oraz pomagają w zapobieganiu wad postawy.

 

 

Opiekunowie:

Grażyna Siwiec
Barbara Eiding
Monika Błaszczeć

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne