Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
 1. O szkole
 2. Grono pedagogiczne
 3. Historia
 4. Patron szkoły
 5. Przyjaciele szkoły
 6. Kalendarz 2016/2017
 7. Kalendarium
 8. Programy realizowane w szkole
 9. Dokumenty szkolne
 10. Procedury
 11. Psycholog
 12. Logopeda
 13. Biblioteka
 14. Sport
 15. Osiągnięcia/Sukcesy
 16. Zajęcia pozalekcyjne
 17. BIP
 18. Galeria
 19. Dla uczniów
 20. Plan lekcji
 21. Podręczniki
 22. Samorząd Uczniowski
 23. Skrzynka zaufania
 24. Gazetka szkolna
 25. Pisać każdy może...
 26. Ciekawe strony
 27. Dla rodziców
 28. Komunikaty
 29. Rada Rodziców
 30. Dowozy
 31. Linki
 32.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Zajęcia na basenie 2015/2016

    Od dnia 18 września 2015 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach na basenie, które odbywają się raz w tygodniu w piątek w Stargardzie. Dzieci dowożone są gminnym autobusem i znajdują się wtedy pod opieką dwóch nauczycieli i chętnych do pomocy opiekunów.

 

    Na pierwszych zajęciach uczniowie zostali poinformowani przez ratowników o obowiązujących zasadach zachowania się na basenie, zasadach bezpieczeństwa i higieny.

 

    Zasadniczo zajęcia odbywają się na płytkiej części basenu i polegają na wspólnych grach i zabawach w wodzie. Niektóre dzieci zachęcane przez ratowników, próbują swoich umiejętności również na głębszej części basenu.

 

    Zajęcia z pływania przynoszą uczniom wiele korzyści. Dzieci z radością biorą udział w zajęciach i chętnie zdobywają nowe umiejętności poprzez zabawę. Systematyczne ćwiczenia i zabawy w wodzie spowodowały też podniesienie ogólnej sprawności fizycznej oraz pomagają w zapobieganiu wad postawy.

 

 

Opiekunowie:

Grażyna Siwiec
Barbara Eiding
Monika Błaszczeć

 

 

 

 

 

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

 • oglądam TV
 • gram na komputerze
 • spotykam się ze znajomymi
 • odwiedzam rodzinę
 • uprawiam sport
 • idę do kina
 • inne