Szanowni Państwo!

Szkoła Podstawowa w Kunowie jest placówką, która główny nacisk kładzie na indywidualny i wszechstronny rozwój każdego ucznia oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności umożliwiające przygotowanie do odniesienia sukcesu – w nauce i w życiu. Struktura naszej szkoły opiera się na zgodnej współpracy: nauczycieli, uczniów i rodziców. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu bezpieczną i przyjazną każdemu uczniowi.
  1. O szkole
  2. Grono pedagogiczne
  3. Historia
  4. Patron szkoły
  5. Przyjaciele szkoły
  6. Kalendarz 2016/2017
  7. Kalendarium
  8. Programy realizowane w szkole
  9. Dokumenty szkolne
  10. Procedury
  11. Pedagog
  12. Psycholog
  13. Logopeda
  14. Biblioteka
  15. Sport
  16. Osiągnięcia/Sukcesy
  17. Zajęcia pozalekcyjne
  18. BIP
  19. Galeria
  20. Dla uczniów
  21. Plan lekcji
  22. Podręczniki
  23. Samorząd Uczniowski
  24. Skrzynka zaufania
  25. Gazetka szkolna
  26. Pisać każdy może...
  27. Ciekawe strony
  28. Dla rodziców
  29. Komunikaty
  30. Rada Rodziców
  31. Dowozy
  32. Linki
  33.  


szkola_bez_przemocy
 
Szkoła Podstawowa w Kunowie im. Jana Brzechwy, Kunowo 45a, 73-110 Stargard Szcz., tel/fax 091 561 00 16, sp@kunowo.edu.pl

Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów

w roku szkolnym 2016/2017

II semestr

 

 

 PONIEDZIAŁEK

Godzina Nazwa zajęć Prowadzący Klasy
13.40 - 14.25

SKS

p. Monika Błaszczeć IV
13.40 - 14.25

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

p. Jolanta Grzegorczyk VI

 

 

 WTOREK

Godzina Nazwa zajęć Prowadzący Klasy
8.25 - 9.10

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p. Barbara Eiding  IV
12.00 - 12.45

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

p. Aurelia Michalska "0"
12.50 - 13.35

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

p. Marlena Grembowska  VI
12.50 - 13.35

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

p. Jolanta Grzegorczyk V
13.40 - 14.25

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

p. Jolanta Grzegorczyk III
14.30 - 15.15

Koło przyrodnicze

p. Iwona Przybylska  IV-VI

 

 

 ŚRODA

Godzina Nazwa zajęć Prowadzący Klasy
8.25 - 9.10 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne p. Aurelia Michalska IV
12.00 - 12.45

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

p. Aurelia Michalska I
12.00 - 12.45

Gry i zabawy matematyczne

p. Jolanta Grzegorczyk II
12.00 - 12.45

Zajęcia wyrównawcze

p. Marlena Grembowska III
13.40 - 14.25

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

p. Monika Błaszczeć IV-VI
13.40 - 14.25

Koło j. angielskiego

p. Magdalena Jaros V

 

 

 CZWARTEK

Godzina Nazwa zajęć Prowadzący Klasy
11.00 - 12.45

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

p. Jolanta Grzegorczyk

II
12.00 - 12.45

Flażolety - nauka gry na instrumencie

p. Aurelia Michalska

I-II
12.50 - 13.35 Flażolety - nauka gry na instrumencie p. Aurelia Michalska III
12.50 - 13.35 Gry i zabawy matematyczne p. Jolanta Grzegorczyk III
13.40 - 14.25 Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna p. Monika Błaszczeć II-III
13.40 - 14.25 Zajęcia wyrównawcze z matematyki p. Aneta Gałaguz IV
13.40 - 14.25

Zajęcia wyrównawcze z matematyki/ koło matematyczne

p. Mariusz Nosal

V
13.40 - 14.25

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

p. Iwona Przybylska

VI
14.00 - 15.00

Koło dziennikarskie

p. Barbara Eiding

V

 

 

 PIĄTEK

Godzina Nazwa zajęć Prowadzący Klasy
8.25 - 9.10 Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne p. Aneta Gałaguz IV
10.10 - 10.55

Gry i zabawy sportowe

p. Monika Błaszczeć

"0"
14.15 - 15.00

Basen

p. Monika Błaszczeć

III-VI

 

Ankieta

Co robisz w wolnym czasie?

  • oglądam TV
  • gram na komputerze
  • spotykam się ze znajomymi
  • odwiedzam rodzinę
  • uprawiam sport
  • idę do kina
  • inne